Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3127
Stary 13.09.2010, 11:02
Robotnicy po łopaty stoją bo chcą pracować A tak na serio to pewnie dziś skończą się bilety na młyn. A jeszcze nie wiadomo ile biletów na FC pójdzie.
Odpowiedz cytując