Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35353
Stary 13.09.2010, 11:00
Tyle, że Chavez całe życie grał w półamatorskiej lidze. A ten Kameruńczyk grał w paru dobrych klubach. Co nie zmienia faktu, że i tak już mamy za dużo graczy różnych narodowości. Cały czas obstaje przy tym, że można postawić na obcokrajowców, ale według klucza geograficznego. Nie pogardziłbym np. 3 - 4 Argentyńczykami w pierwszym składzie Wisły. Łatwiej byłoby im się zaaklimatyzować i wkomponować w drużynę. A tak, to jeszcze Chińczyka i Australijczyka w drużynie nam brakuje.
Odpowiedz cytując