Jarosińskiego?
Proszę bardzo
http://www.youtube.com/watch?v=QzLwV03Vpwg 
A tak serio to Milan jest nie do zastąpienia, szczerze mówiąc nie wiem gdzie ktoś widział jego błędy w meczach z Karabachem czy z Widzewem, takie chyba wymuszone, bo Żuraw pokręcił głową no to trzeba napisać że błąd popełnił, tyle że Żuraw nie widział tej sytuacji choćby z wysokości trybun, dla mnie to na dziś dzień patrząc na jego interwencje jeden z lepszych bramkarzy jak nie najlepszy w lidze, ale rozumiem, rozumiem, każdy ma prawo do własnego zdania, a Pawełek? dziwny jest, potrafi wybronić sytuacje nie do wybronienia, a potem zaliczyć kiks, nie jest stabilny