Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
puzzy
Senior Member
Od: 10.2003
Offline
#
3123
13.09.2010, 10:34
Jest dobrze.
Podobno po bilety zaje...sta kolejka.
Wola Wierna Wiśle!!!
puzzy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do puzzy
Znajdź inne posty napisane przez puzzy