westersyl napisał(a):

Kontynuuje trend oceniania zawodników po wyglądzie.
Jakiś taki okrągły na twarzy trochę...
I co on ma na głowie ? 
Jeśli go zakontraktują i tak wydaję się to tylko rozwiązanie tymczasowe a my tych rozwiązań tymczasowych na moje oko mamy już za dużo.
Niestety ciężko będzie znaleźć kogoś z kartą na ręku kto będzie gwarantował jakiś tam poziom.
|
gołab go na rynku osrał
osobiście wolałbym Polaka, ale wolnych żadnych nie ma na rynku
Jakby nie było, na sztuke i tak potrzeba jednego bocznego, Czesiu Palik nie grał źle ale w defensywie to on może co najwyżej wślizg zrobić.