Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35351
Stary 13.09.2010, 10:34
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Kontynuuje trend oceniania zawodników po wyglądzie.
Jakiś taki okrągły na twarzy trochę...
I co on ma na głowie ?

Jeśli go zakontraktują i tak wydaję się to tylko rozwiązanie tymczasowe a my tych rozwiązań tymczasowych na moje oko mamy już za dużo.
Niestety ciężko będzie znaleźć kogoś z kartą na ręku kto będzie gwarantował jakiś tam poziom.
gołab go na rynku osrał

osobiście wolałbym Polaka, ale wolnych żadnych nie ma na rynku

Jakby nie było, na sztuke i tak potrzeba jednego bocznego, Czesiu Palik nie grał źle ale w defensywie to on może co najwyżej wślizg zrobić.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując