Heh, niezły zabijaka

Jeśli go weźmiemy to myślę, że Mały w szatni troszku spokornieje ;D
A tak na serio to jest to kolejny gość z niezłym CV, co ważne w ostatnim sezonie grał w miarę regularnie, czyli dłuższego rozbratu z piłką nie było. Cóż, pożyjemy zobaczymy. Ale tak jak ktoś mówił przedtem: opieramy się póki co na rozwiązaniach tymczasowych. Może w zimie będzie już inaczej?