fanfan napisał(a):

wam się ludzie chyba poprzewracało w głowie ..
nie dość, że Golański jest polakiem, 2 lata młodszym, może grać na dwóch pozycjach w obronie to jeszcze wybrzydzacie !
kamerućżyk grał w jakimś Levadiakosie, nigdzie nie mógl zagrzać miejsca na stałe .. rozegrał 56 meczy przez 5 sezonów, a golański miał ich ponad 100 !! w dużo lepszej drużynie, w której by zapewne dalej grał, ale nie godził się na obniżenie zarobków, NIE DLATEGO ŻE BYŁ ZA SŁABY
jestem pewien, że grałby na 100% swoich możliwości, bo napewno chce się pokazać trenerowi i pojechać na euro, to raczej kameruńczyk przyjedzie tu na wakacje !!
co za hipokryci na tym forum