|
Jedziemy - jak widać - wybitnie po kosztach. Ale trudno się dziwić, skoro w tym momencie nikogo sensownego nie da się praktycznie już ściągnąć. Dziwi mnie to w sumie z tego względu, że jednak formacja obronna powinna być budowana porządnie i systematycznie.
Jeśli natomiast gość coś tam faktycznie potrafi (a z jego CV można wnioskować, iż tak jest), to warto go wziąć, bo nasza obrona wygląda bardzo słabo, jeśli weźmiemy pod uwagę realną ilość zawodników, którzy mogą występować z tyłu. Jak to mówią - na bezrybiu i rak ryba, a każdy dodatkowy zawodnik potrafiący w miarę prosto kopnąć piłkę jest dla Maaskanta niemalże zbawieniem.
Dopiero bowiem piąta kolejka za nami, a na pozycję lewego obrońcy zmuszony był cofać nominalnego skrzydłowego. Im dalej w las, tym może być gorzej - bo pojawią się nie tylko kontuzje, ale i kartki, które z czasem coraz bardziej będą ograniczały naszemu trenerowi pole manewru.
|