|
Pomimo, ze leżącego (Legia) się nie kopie, to jestem ciekaw, czy zachowaniem gwiazdorka Vrdoljaka zajmie się Wydział Dyscypliny za to co wczoraj pokazano w canal+extra z meczu z Ruchem. Celowe nadepnięcie ręki leżącego Olszara. Jak sobie przypomnę to nie tak dawno Wydział Dyscypliny bardzo się spieszył przed meczem z Legią aby zawiesić na 2 mecze Boguskiego. Zobaczymy czy konsekwencji im nie zabraknie.
A widok miny Wojciechowskiego i tow. Olina przy 1:3 bezcenny.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 13.09.2010 o godz. 09:51.
|