Sartre:
moja pomyłka
miałem na myśli przyszłą rundę

Ps. ciężki dzień wczoraj miałem ;-)
Mario Nh napisał(a):

|
Jeśli chodzi o Wisłę, to teraz już Maaskant będzie miał z górki, wracamy na Reymonta. Jak ważny jest to czynnik świadczy końcówka poprzedniego sezonu.
|
żadne z górki
teraz będzie solidnie grająca Korona, potem Bełchatów
bez Pi.Brożka, bez Pawełka (choć kto wie jak to należy traktować

)
z górki już w tym roku nigdy nie będzie
a wracając do ekstraklasy:
6. kolejka
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 19 września, 17:00
Górnik Zabrze - GKS Bełchatów 18 września, 14:45
Lechia Gdańsk - Cracovia 17 września, 20:00
Polonia Bytom - Ruch Chorzów 18 września, 19:15
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław 18 września, 17:00
Wisła Kraków - Korona Kielce 17 września, 20:00
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 18 września, 18:15
oj będą przetasowania
Lech - Polonia 10 listopad