Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35334
Stary 13.09.2010, 09:25
Tylko my nie mamy dobrego trenera bramkarzy arti... No chyba, że nasz Holender w zimie swój sztab ściągnie i tylko Kazia Moskala zostawi jako asystenta...
Odpowiedz cytując