Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Filippo123321
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2753
Stary 13.09.2010, 09:16
Cytat:
Wiem, wiem. Pamiętam też o arcyciekawych remisach po 0:0 u siebie z takimi tuzami jak Cracovia, Polonia Bytom i Zagłębie Lubin. Nie mogę też nie wspomnieć o pasjonującym pojedynku ze Śląskiem Wrocław o to która drużyna wygra pierwszy mecz na wyjeździe. Piłkarzom z Białegostoku ta sztuka udała się trochę wcześniej, bo wystarczyło poczekać do 6 marca a Wrocławianie musieli czekać aż do maja.
:lol2: Człowieku, spojrz z kim w poprzednim sezonie wtapial Lech - mistrz Polski. Pozniej spojrz z kim wtapiala Wisla dwa lata temu - mistrz Polski.

O meczu ze Slaskiem juz mowilem, bardzo daleka podroz z Grecji, wiec o co chodzi? Pozatym, wezmy pod uwage to, ze Jaga w zeszlym sezonie grala z bagazem -10 punktow. Wtedy zupelnie inaczej do tego wszystkiego sie podchodzi. Kilka ostatnich meczow kompletnie odpuscili (z Polonia na Konwiktorskiej), bo juz o nic nie grali.

Nic konstruktywnego przeciw Jadze nie przeczytalem. Dla mnie będą walczyć o mistrzostwo.
Odpowiedz cytując