Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#621
Stary 13.09.2010, 09:04
Siwy_89 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli SKM zostanie zrealizowana zgodnie z koncepcją, to powstanie sieć szybkiej, bezkolizyjnej kolei oraz kilka węzłów przesiadkowych. Powinno być ok

Ale na taką sieć połączeń to musimy poczekać jeszcze z dziesięć lat ;-)

a tak w ogóle. Widzieliście to?

To jest kontrapas dla rowerów na ulicy jednokierunkowej. Pomysłodawcy myśleli, żeby dać tylko znak T-22 no ale Zikit wolał pomalować jeszcze pasy .
Odpowiedz cytując