Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
35333
13.09.2010, 08:18
Sandomierskiego należało ściągnąć w lecie zamiast Jovanica - więcej niż MJ nie kosztowałby, a przy dobrym trenerze bramkarzy to moim zdaniem będzie przech... A co do Waszej dyskusji o obrońcach to nie wiem... nie siedzę w tym aż tak.
arti