Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15258
Stary 13.09.2010, 01:27
darek olszówka napisał(a):Wyświetl post
[SIZE=3][COLOR=#000000][...]
12. ul. Reymana – otworzyć na park Jordana.
Darek,
konia z rzędem temu, kto przekona Imć Cholewę, że przydałoby się otworzyć Park, bo to przecież byłoby otworzenie Parku Jordana na ulicę Reymana (to Park jest "zagrodzony") a nie odwrotnie.

Dla decydentów Parku (Park jest miejski ale jednak Stowarzyszenie tam "rządzi") wizja ewentualnego otwarcia się nasunie automatycznie obrazy Wielkiej Hordy Tatarskiej ciągnącej ze swoimi używkami takimi jak choćby i kumys po nowy jasyr do Parku.
Odpowiedz cytując