darek olszówka napisał(a):

[SIZE=3][COLOR=#000000][...]
12. ul. Reymana – otworzyć na park Jordana.
|
Darek,
konia z rzędem temu, kto przekona Imć Cholewę, że przydałoby się otworzyć Park, bo to przecież byłoby otworzenie Parku Jordana na ulicę Reymana (to Park jest "zagrodzony") a nie odwrotnie.
Dla decydentów Parku (Park jest miejski ale jednak Stowarzyszenie tam "rządzi") wizja ewentualnego otwarcia się nasunie automatycznie obrazy Wielkiej Hordy Tatarskiej ciągnącej ze swoimi używkami takimi jak choćby i kumys po nowy jasyr do Parku.