Wiadomo ze inni tylko czekaja i chyba modla sie zeby na polskich pilkarzy podziałaly metody szkolniowe z lig srednio mocnych typu jak u nas Holanda wtedy pojdzie sie tym sladem i przybeda Belgowie czy Szwajcarzy.Odejdziemy od polskich Maciusiiow Skorzy ,Zielnskich i innych geniuszy.Zatrudni sie jakis ludzi majacych jakies glebsze pojecie o tym zawodzie i na dobre skonczymy z polska myslą szkoleniową

bo oni jak dinozaury siłą rzeczy muszą wyginąć
U nas na jakies efekty trzeba bedzie jeszcze troche poczekac ,zwlaszcza ze tak naprawde to kilku zawodnikow odejdzie czy to koniec kontraktow czy koniec wypozycznia ..i co wtedy panie Basalaj

?wtedy to bda juz puchary i co kolejna wtopa

a jak przyjdzie kolejny zaciag nowych to jak pomysle ze mieli by sie zgrywac pol roku to cos mnie trafia.
jedynym wyjsciem byly by duze wzmocenia w zimie ,bo tak to czarno widze przyszlosc Wisly na najblizszy czas(załozmy rok)