Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#389
Stary 12.09.2010, 23:54
Szukam czegoś fajnego, w przystępnej cenie na sylwestra w górach. Spóźniłem się już czy coś jeszcze uda się wychaczyć? Może ktoś coś polecić? Najlepiej byłoby Zakopane choć tam pewnie wszystko już zajęte.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując