|
A propos meczu z Koroną. Jak to jest z faktycznym odwzorowaniem sektorów "biletowych" na krzesełka? Np. E23 zaczyna się w połowie "S" i kończy w połowie "I"? Czy obejmuje całą literkę "I" również? Jest jakiś rysunek?
A w ogóle to może lepiej zwiększyć liczbę tych sektorów tak żeby ich liczba dokładnie odzwierciedlała naturalny podział jaki stanowią układ krzesełek i drogi/wyjścia od klatek schodowych? Czyli 5 literek plus dwa bez literek?
|