willow napisał(a): 
jak spieszy z gratulacjami po jednym meczy z Koroną, w dodatku przegranym
|
z Jagą 
(10 znaków)
Marian Machowski, po fatalnym starcie rundy wiosennej s. 2009/2010:
"Nam się takie rzeczy nie zdarzały, bo my nie graliśmy dla trenera tylko byliśmy Wiślakami i dla nas HONOR WISŁY stał najwyżej."
|