Wyświetl pojedynczy post
Szali
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Wola Duchacka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1142
Stary 12.09.2010, 21:24
willow napisał(a):Wyświetl post
jak spieszy z gratulacjami po jednym meczy z Koroną, w dodatku przegranym
z Jagą
(10 znaków)
Marian Machowski, po fatalnym starcie rundy wiosennej s. 2009/2010:
"Nam się takie rzeczy nie zdarzały, bo my nie graliśmy dla trenera tylko byliśmy Wiślakami i dla nas HONOR WISŁY stał najwyżej."
Odpowiedz cytując