|
Trochę się wczoraj przejechałem ze stwierdzeniem, że Korona nie będzie miała tylu atutów, żeby móc nam pomieszać szyki, skoro na Konwiktorskiej pokazała co pokazała, to w pierwszym meczu na R22 też nam prezentu może nie sprawić.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
|