Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1140
Stary 12.09.2010, 21:05
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
Wygląda na to, że Cupiał zmądrzał.
Z tego co napisał zbymak to Cupiał osobiście pogratulował Maaskantowi bo nie spodziewał się, że da się tyle zrobić w 2 tygodnie i dawno nie widział tak dobrze grającej Wisły
Nie Cupiał, tylko Krzoska, nie pogratulował, tylko spytał się o godzinę i nie Maaskanta, tylko Bahra.
Radio Erewań, normalnie.
Już widzę Cupiała, który w całej swojej kadencji może ze 2 razy rozmawiał z trenerem, jak spieszy z gratulacjami po jednym meczy z Koroną, w dodatku przegranym
Ostatnio edytowane przez willow : 12.09.2010 o godz. 21:27.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując