royalmichael napisał(a):

Wygląda na to, że Cupiał zmądrzał.
Z tego co napisał zbymak to Cupiał osobiście pogratulował Maaskantowi bo nie spodziewał się, że da się tyle zrobić w 2 tygodnie i dawno nie widział tak dobrze grającej Wisły
|
Nie Cupiał, tylko Krzoska, nie pogratulował, tylko spytał się o godzinę i nie Maaskanta, tylko Bahra.
Radio Erewań, normalnie.
Już widzę Cupiała, który w całej swojej kadencji może ze 2 razy rozmawiał z trenerem, jak spieszy z gratulacjami po jednym meczy z Koroną, w dodatku przegranym
