Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2724
Stary 12.09.2010, 20:44
element napisał(a):Wyświetl post
A. A jak pojawia się temat Kasperczaka to wszystko jemu zawdzięczamy. Super trener i w ogóle. A każdy zapomina że to był naszpikowany gwiazdami zespół, gdzie grało mnóstwo podstawowych reprezentantów i kiedy to Wisła była JEDYNYM profesjonalnym klubem w Polsce. Jak się jechało na mecz to się tylko zastanawiało czy wygramy 4-0 czy 7-0.
No, bez przesady. Za Kasperczaka nie wygraliśmy z Wami ani 4-0, ani 7-0. Zawsze, a to Brożek lub Żurawski coś tam ratowali.



O dzisiejszym meczu nie ma co pisać. Nie ma szans na mistrzostwo, nie ma szans na puchary, oby nie trzeba było haniebnie bronić się przed spadkiem. Ciesze sie z dwóch (co najmniej jednej) pomyłek sędziowskich nie dających nam karnych, bo to by zaciemniło obraz jak sytuacja z Cabajem.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując