BronekTS napisał(a):

|
*** - wyjaśnienie - stawiam, że jeżeli moje założenie na temat myśli Cupiała się sprawdzą, do Wisły przejdzie Grosicki ( myśle że już coś było gadane z samym Grosikiem bo w wywiadzie nie powiedział NIE w temacie Wisły, zaś tajemniczo stwierdził że by rozważył taką propozycję ) . Ten pomysł z Żewłakowem też jest całkiem realny ( Żewłakowem - obrońcą ), tylko tu problemem będzie kontrakt. Pewnie ktoś jeszcze, kto się rozwinie z obrońców, no bo Sadlok odpada.
|
Żewłakow fakt ciekawy piłkarz ale on ma 34 lata niestety i pewnie roczny kontrakt w turcji. Może by przyszedł na rok ale po co ? Ja próbowałem znaleźć kilku młodszych zawodników ale z tym też jest problem. Liczę, że Czikosz się rozkręci.