Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Filippo123321
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2716
Stary 12.09.2010, 20:19
A mnie zastanawia co jeszcze, oprocz pokonania mistrza i v-ce mistrza (po bardzo dobrzej grze) musiałaby zrobić taka Jaga, żeby zaczęła być traktowana powaznie.

Niektórzy byli chyba zahibernowali podczas poprzedniego sezonu i pucharow.

A z Legia ciekawa sytuacja. Gdyby mieli troche mniej szczescia, to obecnie wyprzedzaliby tylko Cracovie.
Odpowiedz cytując