|
A mnie zastanawia co jeszcze, oprocz pokonania mistrza i v-ce mistrza (po bardzo dobrzej grze) musiałaby zrobić taka Jaga, żeby zaczęła być traktowana powaznie.
Niektórzy byli chyba zahibernowali podczas poprzedniego sezonu i pucharow.
A z Legia ciekawa sytuacja. Gdyby mieli troche mniej szczescia, to obecnie wyprzedzaliby tylko Cracovie.
|