Wyświetl pojedynczy post
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35330
Stary 12.09.2010, 20:11
Grosicki jest wart w tym momencie więcej niż 1 mln euro..chciałbym go widzieć w Wisle..
Żuraw jak do nas przychodził to ile za niego zapłacil Cupial ponad 1 mln marek czy 2 mln? nawet jesli by to było ok. 1,5 mln marek to wtedy było to ok 3 mln zł !..
Za Grosickiego 4 mln zl teraz to dobra cena..gość jeszcze zrobi kariere na miare jego mozliwości
To samo było z Kosą,też kosztowal nasz klub sporo ale jakim był piłkarzem wszyscy wiemy..
Powinno się przestać w tym klubie zatrudniać 5 zawodników z karta na ręku i placić im chore prowizje za podpis a zakontraktować jednego pilkarza który jest wart dużych pieniędzy[1 mln-2mln euro jak na polskie realia bardzo duze pieniądze] potem nie trzeba by było robić czystki w postaci wywalania szrotu :]
Odpowiedz cytując