Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15251
Stary 12.09.2010, 19:43
Mnie się stadion podoba i podobał od początku budowy. Na dzisiaj wnętrze, czyli 3 trybuny wyprzedzają o lata resztę budowanych stadionów. Klimatem ten stadion bije wszystkie.

2 godziny na stadionie to chwila, bycie Wislakiem to całe życie. Mam w dupie popękaną i niewykończoną elewację. Mam w dupie wszystkie niedoróbki. Mam w dupie że zakompleksiony żyd zobaczy z parku Jordana, jak wygląda nieobrzezana pyta. Cieszy mnie nasz stadion i niedługo wszyscy docenią jego wielkość.
Ostatnio edytowane przez gigant : 12.09.2010 o godz. 19:49.
Odpowiedz cytując