sq napisał(a):

bez obrońców Wisła nie zdobędzie MP
Jaga straci Franka na parę meczy, sprzeda Grosika i skończy w środku tabeli
|
Zgoda, dlatego napisałem, że w zimę muszą kogoś kupić. A kontuzje każdemu mogą się przytrafić, jak coś to prędzej wyleci Bosacki i Bandrowski niż Grosicki i Frankowski.