GemHZR napisał(a):

A mi się podobała gra Wisły z Jagą, jeden obrońca dobry w zimę kupiony i powinno być ok. Za to Legia powinna jak najszybciej wywalić Skorżę, co to za filozofia w ogóle żeby zatrudniać trenera zwolnionego za słabe wyniki.
Jako kibic Legii napiszę wam jak będzie wyglądała tabela na koniec sezonu:
1. Wisła
2. Jaga
3. Lech albo Legia, zależy kiedy Skorża poleci.
Wspomnicie moje słowa.
|
chcieliałbym tylko żeby się sparawdziło 1 miejsce
wspomnę Twoje słowa 15 maja i zobaczysz że Jagi nie będzie w pierwszej czwórce