Cytat:
A skąd wiesz że inny trener niż Kasperczak też nie zdobyłby z Wisłą 3 MP, 3 PP i awansował z nią do 1/8 finału PU?
Kasperczakowi 3 Mistrzostw, 2 Pucharów Polski i awansu do 1/8 finału PU nie odbieram, tylko przestrzegam przed pisaniem w stylu że "Wisła Kasperczaka to była najlepsza Wisła w jej historii" bo to zalatuje fanatyzmem do osoby Kasperczaka.
|
Słabo Ci to wyszło. Zupełnie nielogiczne. Wisła była wtedy najlepsza w historii, bo o tym świadczą wyniki z tamtego okresu. Ocena Kasperczaka i jego udziału w tych wynikach to zupełnie odrębna sprawa...