Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2704
Stary 12.09.2010, 19:19
Cytat:
A skąd wiesz że inny trener niż Kasperczak też nie zdobyłby z Wisłą 3 MP, 3 PP i awansował z nią do 1/8 finału PU?
Kasperczakowi 3 Mistrzostw, 2 Pucharów Polski i awansu do 1/8 finału PU nie odbieram, tylko przestrzegam przed pisaniem w stylu że "Wisła Kasperczaka to była najlepsza Wisła w jej historii" bo to zalatuje fanatyzmem do osoby Kasperczaka.
Słabo Ci to wyszło. Zupełnie nielogiczne. Wisła była wtedy najlepsza w historii, bo o tym świadczą wyniki z tamtego okresu. Ocena Kasperczaka i jego udziału w tych wynikach to zupełnie odrębna sprawa...
Ostatnio edytowane przez martin_6 : 12.09.2010 o godz. 19:21.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując