crazykaro napisał(a):

Przy telefonie nie trudno znaleźć pierwotnego właściciela. Ty zgubiłeś a skoro nikt nie oddał to ukradl, więc jeśli ukradł to można zgłosić na policję i dostaniesz papierek do operatora. Ty nie kłamiesz i masz papierek
|
No tak, ale równie dobrze, chłopak mógł zgubić telefon i nikt go nie znalazł. Załóżmy wpadł do kanałów (jak w amerykańskich serialach

) i tak czy siak telefon (nr) musi zablokować operator po okazaniu dokumentów.
palikot napisał(a):

Potrzebuje program konwertujący z pliku pm4 do wmv który mi nie wy.......i swojego logo na srodek filmiku po zakonczeniu przerabiania... Jakby ktos miał to byłbym wdzięczny
|
spróbuj Any Video Converter. na pewno nie wy******la swojego loga, jedyne czego nie jestem pewien to to, czy konweruje pm4. ale spróbuj.