Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2700
Stary 12.09.2010, 19:12
element napisał(a):Wyświetl post
Zajebisty tok rozumowania. Wychodzi na to że był to przypadek. Wprawdzie Kasperczak coś zdobył, Skorża też. Ale przecież równie dobrze mógł ktoś inny objąć Wisłę i też zdobyć. Przecież mogliśmy nie stracić 4 bramek na Camp Nou i awansować do LM. Jakie to proste
I czemu Probierza uważają niektórzy za najlepszego trenera młodego pokolenia, a skąd wiecie czy gdyby ktoś inny nie objął Jagę to nie wygrywałaby meczu po 5-0 w fantastycznym stylu? Przecież to tylko przypadek że akurat Probierz ją trenuję.
Czy Ty w ogóle przeczytałeś ze zrozumieniem to co napisałem?
Bo wydaje mi się że nie.
Odpowiedz cytując