Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
witeq
Senior Member
 
 
Od: 01.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2699
Stary 12.09.2010, 19:12
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
Chyba zartujesz... Wtorek dostawał szanse w ktorych marnował tyle setek że mozna by z nich zrobic godzinną kompilacje na YT
jeden z naszych napastników już taką ma, co nie przeszkadza mu być gwiazdą drużyny i przez większość kibiców być ocenianym bezkrytycznie
Odpowiedz cytując