tommiyacht napisał(a):

|
Chyba zartujesz... Wtorek dostawał szanse w ktorych marnował tyle setek że mozna by z nich zrobic godzinną kompilacje na YT
|
jeden z naszych napastników już taką ma, co nie przeszkadza mu być gwiazdą drużyny i przez większość kibiców być ocenianym bezkrytycznie