dj_ibutti napisał(a):

|
A na którym miejscu byliśmy, jak Skorża objął Wisłę?
|
Na 8 i póki był u nas Kosowski gra nam się kleiła. On odszedł zaczęła się równia pochyła, aż do czasu jaki widzieliśmy w dniu jego odejścia. Zdobył 2 mistrzostwa, ale na tym jego sukcesy się skończyły.