Wyświetl pojedynczy post
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35329
Stary 12.09.2010, 18:49
Jak czytam co niektórzy tu wyspisuja to smiać mi sie chce... mówiecie ze chce polskich obrońców do Wisły ale pytam KOGO?bo ja nie widze polaka który by prezentował taka formę zeby mogł przyjsc odrazu do pierwszej 11, bo jeśli tacy są to grają za granica i nas nie stać na nich...muszę sie zgodzic z poprzednikiem ze transferów juz teraz nie bedzie gdyż pracuja nad transferami które bedą w zimie. Sam dyrektor sportowy Wisły powiedział ze od 1 września zaczyna pracowac na oknem zimowym i mam nadzieje ze tak jest. Moim zdaniem nalezy wzmacniac nasze zaplecze mowie o Młodej Wiśle - tam sprowadzac 16 -17 najlepszych w Polsce i niech poźniej stanowia o sile Wisły Kraków. gdyz to bedzie nasza przyszłość. a wiadomo ile łacznie chlopców szkoli sie w naszej szkołce piłkarskiej liczac wszystkie roczniki?
Odpowiedz cytując