Wyświetl pojedynczy post
philips kr
Banita
 
Od: 09.2010
Skąd: BN South

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15247
Stary 12.09.2010, 18:47
Powinni wywalic ten smieszny okraglak na prymitywnej podmurowce,przeciez to jakas paranoja zeby budowac taki syf zupelnie nie komponujacy sie z reszta ,zupelny brak estetyki i pomyslu..Slyszalem ,ze "to tylko na chwile"moze wiec na jego miejscu stanie ciekawa forma zamykajaca caly stadion.Poruszajac temat odleglosci trybun od bojska ja bym mimo wszystko widzial obnizenie murawy i dobudowanie kilku rzedow trybun.Wiem ,ze to nie zalatwi problemu ale moze zmniejszyc te nieszczesne 17,5 metra oraz polepszyc optycznie wyglad dolnej czesci stadionu.Sa glosy ,ze jest to technicznie niewykonalne jednak ja w to nie wierze bo skoro budowane sa tunele pod dnem morza to taka operacja nie powinna napotkac na opor.Kwestia dobrej woli ze strony decydentow ,w sumie sa Nam cos winni.
Odpowiedz cytując