|
Niedzielan, nawet po kontuzji w Wiśle, miał "potencjał". Szans dostawał mało, ale kto przypomni sobie pierwsze mecze Niedzielana w Wiśle,m ten zauważy, jak dobry był to napastnik. Niestety, trenował nas wtedy Złotousty.
Ogólnie tak patrze na tę ligę, i wiecie co? Wisła będzie mistrzem. Jeśli nie, to proszę o perm bana <foch>
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|