Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2687
Stary 12.09.2010, 18:46
Niedzielan, nawet po kontuzji w Wiśle, miał "potencjał". Szans dostawał mało, ale kto przypomni sobie pierwsze mecze Niedzielana w Wiśle,m ten zauważy, jak dobry był to napastnik. Niestety, trenował nas wtedy Złotousty.

Ogólnie tak patrze na tę ligę, i wiecie co? Wisła będzie mistrzem. Jeśli nie, to proszę o perm bana <foch>
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując