Największy problem Legii to Maciej Skorża.Widać już efekty jego pracy.
Inna sprawa,że ściągneli przeciętnych jak na polskie warunki kopaczy z zagranicy,tyle tylko,że zrobiono im za pośrednictwem mediów świetną reklamę.Magia ITI

Do tego dodać pozostałę towarzystwo przereklamowanych kopaczy typu Iwański i mamy całokształt.