Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2678
Stary 12.09.2010, 18:30
Największy problem Legii to Maciej Skorża.Widać już efekty jego pracy.

Inna sprawa,że ściągneli przeciętnych jak na polskie warunki kopaczy z zagranicy,tyle tylko,że zrobiono im za pośrednictwem mediów świetną reklamę.Magia ITI Do tego dodać pozostałę towarzystwo przereklamowanych kopaczy typu Iwański i mamy całokształt.
Odpowiedz cytując