Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3118
Stary 12.09.2010, 18:26
Watts napisał(a):Wyświetl post
Czy Klub w ogóle planuje wprowadzenie sprzedaży biletów przez internet? Jestem przekonany, że będzie się to wiązało z nowymi Kartami Kibica, może ktoś coś słyszał, choćby jakieś ploty w WŚ?
ja to sie modle, zeby nowe karty kibica zaczeli wyrabiac wczesniej niz tydzien przed runda wiosenna, a ty bys chcial sprzedaz przez internet
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując