Watts napisał(a):

|
Czy Klub w ogóle planuje wprowadzenie sprzedaży biletów przez internet? Jestem przekonany, że będzie się to wiązało z nowymi Kartami Kibica, może ktoś coś słyszał, choćby jakieś ploty w WŚ?
|
ja to sie modle, zeby nowe karty kibica zaczeli wyrabiac wczesniej niz tydzien przed runda wiosenna, a ty bys chcial sprzedaz przez internet
