Wyświetl pojedynczy post
Syn Kangura z 1984
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4461
Stary 12.09.2010, 18:19
tormenthor napisał(a):Wyświetl post
Czy nadal twierdzicie, że Niedzielan był za słaby na Wisłę? Nie dość, że świetny napastnik, to jeszcze najinteligentniejszy polski piłkarz. Wypada tylko podziękować Maćkowi Skorży za to, że widział w Beto większy potencjał.
Kur*wa, przestancie to pierdzielenie bo już sie czytać nie da! Co chwilę tylko jęki że ten i tamten powinien u nas grać. Był u nas, dostał szansę, nie sprawdził się. TAK dalej twierdzę że był za słaby na Wisłę, gdyby tak nie było to by się przebił do 1 składu. Ciekawe czy Ty panie wszechwiedzący wiedziałeś że Niedzielan jest takie zajebisty jak siedział u nas na ławie - nie sądzę. A wiedziałeś że po odejściu od nas będzie strzelał w Koronie? Też nie sądzę...
Odpowiedz cytując