tormenthor napisał(a):

|
Czy nadal twierdzicie, że Niedzielan był za słaby na Wisłę? Nie dość, że świetny napastnik, to jeszcze najinteligentniejszy polski piłkarz. Wypada tylko podziękować Maćkowi Skorży za to, że widział w Beto większy potencjał.
|
Kur*wa, przestancie to pierdzielenie bo już sie czytać nie da! Co chwilę tylko jęki że ten i tamten powinien u nas grać. Był u nas, dostał szansę, nie sprawdził się. TAK dalej twierdzę że był za słaby na Wisłę, gdyby tak nie było to by się przebił do 1 składu. Ciekawe czy Ty panie wszechwiedzący wiedziałeś że Niedzielan jest takie zajebisty jak siedział u nas na ławie - nie sądzę. A wiedziałeś że po odejściu od nas będzie strzelał w Koronie? Też nie sądzę...