|
Na koniec rundy w walce o MP beda sie liczyly: My, Lech, Legia, Polonia, Belchatow i Jaga... zaczna sie kontuzje, beda kartki, a wiadomo ze Wisla, Lech i Legia maja najszersze kadry(przecietnych pilkarzy w wiekszosci, ale mimo wszystko). W koncu tez zaskoczy ta gra, bo liga jest przeciez tragiczna.
edit. Poprostu wszystkie ekipy sa przerazliwie slabe. Z roku na rok Mistrz Polski jest slabszy.
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 12.09.2010 o godz. 18:15.
|