Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2666
Stary 12.09.2010, 18:04
Jagi to bym nie oceniał bo prezentują się naprawdę solidnie i uważam że spokojnie ich stać żeby skończyć jesień na liderze a w zimie może się wiele zdarzyć. Ale po tym co widziałem to najpierw Jaga potem nic... My dopiero formę budujemy, paradoksalnie po Jadze obecnie GKS/Korona/Amica dopiero potem Wisła.
Odpowiedz cytując