Nie jestem pewny na 100 % ale wydaje mi się że książeczka jest ważna przez rok po czym ponownie trzeba udać się do lekarza medycyny pracy który powinien podbić na kolejny rok ( chyba odpłatnie) a jeżeli będzie bardzo dokładny to wyśle po raz kolejny na badania ( mało prawdopodobne)
A teraz pytanie z mojej strony gdzie na platformie N mońna oglądnac mecz Litwa - Serbia

do tej pory MŚ leciały na TVP sport a teraz widzę że jest tam żużel;/