|
Jeśli chodzi o oznakowanie dróg ewakuacyjnych widziałem, że na stadionie Cracovii umieszczono na schodach jedynie wąskie paski żółto czarne. Dla spójności naszego stadionu dobrze by było usunąć żółtą farbę ze schodów z południowej, a jeśli jest wymóg oznakowania, to na wszystkich trybunach zastosować rozwiązanie podobne, jak po drugiej stronie Błoń.
|