Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35325
Stary 12.09.2010, 17:08
Tenzen napisał(a):Wyświetl post
Chavez... dobrze gdyby zastąpił Clebera ale okazało się że nawet w młodej ekstraklasie sobie nie radzi. Trochę jak Chroistov. Oby była to kwestia tylko przygotowania kondycyjnego...
skad wiesz ze sobie nie radzi? ogladales mecze w jego wykonaniu? czy sugerujesz sie wynikiem wynikiem 4-1 czy iles tam, na dodatek w przekroju jednego czy dwoch meczach w mlodej Ekstraklasie, to Chavez sam gra przeciwko 11 zawodnikom?
przygotowania kondycyjnego? chlop ledwo co skonczyl mecze na MS w RPA (grajac wszystkie w pelnym wymiarze) i nikt mi nie wmowi ze to pionek.. a tam jeden mecz to jak 5 w Polskiej Ekstraklasie, po mojemu to jakby byl taki odsuniety od grupy, jakby w ogole go nie bylo w Wisle, oby Robet to zmienil, bo dopiero co zakupil fajna gablote, volvo v60 i musi zaczac sie splacac.. inaczej tego zrozumiec nie moge... to w Wisle tak sie przelewa ze podstawowy gracz reprezentacji Hondurasu ma problem z wejsciem chocby na 20 min?
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 12.09.2010 o godz. 17:17.
Odpowiedz cytując