Tą rundę trudno będzie zakończyć na pierwszym miejscu w tabeli, więc tak jak ktoś już wcześniej napisał trzeba będzie zakończyć rundę z jak najmniejszą stratą do lidera jeśli to się uda będę usatysfakcjonowany

W drugiej linii i w napadzie jest dobrze więc uważam, że wzmocnienia będą tylko potrzebne w obronie.