Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35322
Stary 12.09.2010, 16:43
Tą rundę trudno będzie zakończyć na pierwszym miejscu w tabeli, więc tak jak ktoś już wcześniej napisał trzeba będzie zakończyć rundę z jak najmniejszą stratą do lidera jeśli to się uda będę usatysfakcjonowany W drugiej linii i w napadzie jest dobrze więc uważam, że wzmocnienia będą tylko potrzebne w obronie.
Odpowiedz cytując