Wyświetl pojedynczy post
krowczax
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35321
Stary 12.09.2010, 16:24
Jak dla mnie , to Paljic również wygląda coraz lepiej
Zaczyna być widoczne ,że z meczu na mecz drużyna coraz bardziej się zgrywa.
Dodatkowo wydaje mi się ,że Chavez może nie być takim wzmocnieniem jak nam się wydawało. Bunoza - przez wielu określany jako drewno absolutne rozpoczyna każdy mecz w podstawowej 11, a nasz Honduranin ,który już na wstępie umieszczany był w pierwszym składzie ,nie dość ,że grzeje ławę , to jeszcze nie wchodzi na boisko na chociażby 5 minut.
Panowie - pożyjemy, zobaczymy. Około 10 kolejki wszystko powinno być jasne.
Odpowiedz cytując