Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15244
Stary 12.09.2010, 16:09
Skyboksów nie oceniam, bo i tak z nich nie skorzystam... Elewacja - brzydka, ale nie wpływa na komfort oglądania meczu...


Więc mój głos idzie w stronę sławetnych 17,5 m.
Odpowiedz cytując