Wyświetl pojedynczy post
Czarny
Member
 
Od: 12.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15242
Stary 12.09.2010, 15:53
picasso napisał(a):Wyświetl post
ciekaw jestem co kto uważa,za najbardziej spieprzona rzecz na stadionie,ale tylko jedną.
ja zacznę
dla mnie jest to wyjazd dla kosiarek.

Wnętrze stadionu jest ok. Nie do przyjęcia jest jedynie elewacja stadionu.
Odpowiedz cytując