Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Czarny
Member
Od: 12.2005
Offline
#
15242
12.09.2010, 15:53
picasso
napisał(a):
ciekaw jestem co kto uważa,za najbardziej spieprzona rzecz na stadionie,ale tylko jedną.
ja zacznę
dla mnie jest to wyjazd dla kosiarek.
Wnętrze stadionu jest ok. Nie do przyjęcia jest jedynie elewacja stadionu.
Czarny
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Czarny
Znajdź inne posty napisane przez Czarny