Wyświetl pojedynczy post
Smok
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35317
Stary 12.09.2010, 15:38
Nie psioczcie na Wilka. Gra lepeij niż Sobol w jego wieku. A Sobol tez jak przychodzil do Wisly, to były kontrowersje, czy jest wystarczająco dobry. Mam nadzieję, że przemieni się w porywającego pierwszoplanowego pomocnika.
Odpowiedz cytując