Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15234
Stary 12.09.2010, 14:52
Przybliżenie trybun dało by jeszcze jeden plus.Większą o kilka metrów odległość między stadionem a kratami parku Jordana.
Nie chcę się przypiepszać do kolejnej rzeczy ale szerokość tej 'uliczki' jest dyskusyjna.12 tyś wychodzi ze stadionu, jakaś panika i może być nieciekawie.

Bronowianin napisał(a):Wyświetl post
Temat ten przewija się tu chyba najczęściej ze wszystkich kwestii, a nie ma co o tym już mówić bo tego akurat już nie da się zmienić. Podejrzewam że większości osób w oglądaniu meczu z trybuny wschodniej czy zachodniej nie będzie to przeszkadzać ponieważ widoczność jest dobra wbrew temu co twierdzą niektórzy.
Temat faktycznie jest stary i wyszedł na fali cyrków związanych z innymi rzeczami.Pewnie jak by budowa była prowadzona w normalny sposób to nikt by tej odległości nie podkreślał.
Ja podzielam zdanie Witka że teraz jest czas by robić szum ze wszystkim i to nawet do przesady.
Skończy go miasto budować,zrobi to minimum które wszyscy oczekują - temat się wyczerpie i umrze śmiercią naturalną.
Na pewno czarny PRbardziej służy dziś klubowi niż przeszkadza bo pozycje negocjacyjną mają lepszą a nie czarujmy się - podkreślane mankamenty nie odstraszą ludzi do przyjścia, szczególnie że widoczność z większości miejsc, jest ok.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 12.09.2010 o godz. 15:05.
Odpowiedz cytując